Wyposażenie wnętrz mieszkalnych – legendarne marki, śliczne modele,

Artykuły wyposażenia wnętrz

nieprzeciętne rozwiązania
Wyposażenie wnętrza domu nadaje mu niesztampowy charakter, jaki sprawia, że staje się ono nacechowane indywidualizmem.

Wybór stosownych mebli pozwala na stworzenie powierzchni nie tylko ładnej, ale i funkcjonalnej. Interesującym wyborem są na przykład ławy i leżanki.

Wyposażenie jadalni

Te innowacyjne i nieczęsto spotykane w prywatnych domach meble cechują się wyjątkowym designem.
Szczególne meble, których nie może zabraknąć w domu bądź mieszkaniu
Szczególna jest na przykład leżanka bambusowa MADAM STOLTZ, którą cechuje innowacyjny, orientalny wygląd oraz konstrukcja z naturalnego materiału. Tak samo sprawdzi się leżanka Manou, naturalna, marki BLOOMINGVILLE. Dodatkowym atrakcyjnym meblem, który będzie wyjątkowym wyposażeniem wnętrza mieszkania może być fotel wiszący.

Wyposażenie łazienkowe

Jakie zalety posiada fotel wiszący?
•    zawieszony na haku, umiejscowionym na przykład w suficie,
•    zawieszony na specjalnej ramie.
Tego typu fotel jest wyjątkowym i interesującym uzupełnieniem wnętrza. Do tego przynosi on możliwość komfortowego odpoczynku.
Ciekawym oraz wyjątkowym ozdobnikiem domu może być także pufa. Jest to nieduże, obite materiałem siedzisko pozbawione oparcia, najczęściej dość niskie. Pufa może być używana jako podnóżek czy taboret. Co więcej, nie każda pufa musi być w kształcie prostopadłościanu. Przykładem jest choćby zielona pufa z poliestru w kształcie łuku marki HÜBSCH. To estetyczne i unikalne rozwiązanie, które sprawdzi się w salonie każdego rodzaju. Ładny, delikatny kolor nie rzuca się w oczy, ale jest dyskretnym uzupełnieniem wnętrza.
Wykorzystanie nadzwyczajnych mebli pozwala na stworzenie szczególnej powierzchni – warto zatroszczyć się o wykonanie najlepszej jakości.