boxy dachowe

W jaki sposób wybrać pierwszorzędny box (kufer ) samochodowy
Chociaż sezon urlopowy już dawno przeminął to tak rzeczywiście każda pora jest dobra na to żeby zażyć trochę odpoczynku i zrobić sobie kilka dni wolnego. Kiedy wyruszamy na wycieczkę z rodziną od czasu do czasu zdarza się, że ciężko jest ulokować wszystkie rzeczy w bagażniku. W takim wypadku warto jest zainwestować w box samochodowy, czyli doczepiany na dachu samochodu dodatkowy bagażnik. Jednakowoż nasuwa się zapytanie, czym trzeba się kierować przy tego rodzaju zakupie? Jaki kufer samochodowy wybrać, by upajać się spokojną oraz komfortową jazdą i być przekonanym o bezpieczeństwie własnego bagażu? O tym poniżej.

Northline EVOspace biały błyszczący

Dobry wybór samochodowego kufra

Ażeby box samochodowy był udanym zakupem, jakiego nie będziemy żałować wypada wziąć pod szczególną uwagę kilka istotnych aspektów z nim związanych.

•    Dopasowanie do samochodu
•    Bezpieczeństwo
•    Waga
•    Przystępna cena

Koncentrując się na pierwszym punkcie trzeba oznajmić, że nie każdy bagażnik wolno zintegrować z każdym typem samochodu więc najpierw wypada się dowiedzieć czy te elementy będą ze sobą współbrzmieć. Dobrym rozwiązaniem jest bagażnik uniwersalny. Bezpieczeństwo jest drugim oraz prawdopodobnie najistotniejszym punktem- box powinien posiadać blokadę przed włamaniem, a co więcej należałoby jest wiedzieć, co się z nim dzieje w chwili ewentualnej kolizji.

Jeśli gra toczy się o wagę kufra, przed zakupem warto dowiedzieć się jaki jest optymalny udźwig samochodu. Kolejny aspekt to cena- boxy mają własne udogodnienia za jakie trzeba dopłacać. Jeżeli nie zależy nam na tego rodzaju akcesoriach to kupmy taniej, ale postawmy na solidną firmę.